Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dzień Dziecka w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-05-24

Dzień Dziecka coraz bliżej. Ci, którzy poszukują pomysłu na to, by ich pociechy nie nudziły się w tym czasie, mają do dyspozycji propozycje Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich.  

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy na terenie przed MDK, przy ul. Bytomskiej 73. W programie: Tańce i zabawy animacyjne, scena malucha, gry i zabawy zręcznościowe, warsztaty przypinkowe, wielkie bańki mydlane, kolorowa wata cukrowa bez ograniczeń, tatuaże brokatowe. Zabawa będzie trwała w godzinach 15.30-17.30. Wszystkie atrakcje będą darmowe. To jednak nie wszystko.

Propozycję przygotowała także Filia MDK w Kozłowej Górze, przy ul. Tarnogórskiej 49, która 2 czerwca o godz. 17.00 zaprasza na przedstawienie, które zaciekawi, rozbawi i oczaruje nie tylko najmłodszą widownię. Na scenie wystąpi iluzjonista Krystian Bączyński, który na co dzień zachwyca publiczność swoimi niezwykłymi magicznymi występami, rozśmiesza i zadziwia dzieci oraz dorosłych. Cena biletu wynosi 20 zł/osoba. Szczegóły w mediach społecznościowych: