Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Energylandia świętuje 9 urodziny!

Autor: w dniu 2023-07-14

Energylandia świętuje swoje 9 urodziny. Przygotowała z tej okazji wiele atrakcji dla swoich gości. Rusza też z cyklem imprez Magic Night połączonych z Beach Party. 

Park Rozrywki Energylandia będzie świętować dziś swoje 9 urodziny! Z tej okazji nie zabraknie licznych atrakcji dla gości! Będzie można wznieść toast i otrzymać wyjątkowe gadżety. Co przygotowano w ramach nocnego wydania Energylandii?

Niezwykłe pokazy i 3 godziny zabawy gratis!

Magic Night w Energylandii to wakacyjne, sobotnie wydarzenie pełne zabawy, nocnych pokazów i niezwykłych emocji! W tym roku odbędzie się aż 6 edycji, aby każdy chętny mógł zobaczyć i przeżyć te niezapomniane chwile. Pierwsza najgorętsza impreza w roku 2023 odbędzie się już 15 lipca, a następnie: 22, 29 lipca oraz 5, 12 i 19 sierpnia. W tych dniach Park otwarty będzie od 10:00 do 23:00, co oznacza nie 10, a aż 13 godzin niesamowitej zabawy! To dodatkowe 3 godziny gratis dla każdego chętnego, w ramach jednego biletu wstępu! Co więcej, bilety te można kupić już teraz na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych, w dniu imprezy! Podczas trwania Magic Night każdy będzie miał okazję zobaczyć Park w nocnych barwach! Do dyspozycji gości pozostają wszystkie 123 atrakcje Parku, ale także specjalnie przygotowane nowości wzbogacające ten wieczór o kolejne wspomnienia! Wszyscy będą mogli podziwiać pokazy, świetlne iluminacje roller coasterów, karuzel, a także wyjątkowo na tę okazję przygotowane show! Finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada.

Beach Party

Niezwykłe pokazy, niezapomniane wrażenia i atrakcje Energylandii to nie wszystko, co przygotowano! Podczas nocy Magic Night każdy z gości będzie mógł wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju Beach Party! Tutaj królować będzie muzyka, najlepsza zabawa i taniec, a to wszystko na terenie największego odkrytego parku wodnego w Polsce! Tropikalny Water Park zamieni się tej nocy w miejsce największej imprezy. Baseny, plaża, leżaki i porywająca muzyka za sprawą najlepszych dj'ów! Scenerię jak z filmów już dziś można zobaczyć oczami wyobraźni, jednak poczuć to trzeba na własnej skórze, o czym będzie można przekonać się w sobotę 15 lipca.

"Panorama Energylandii za dnia zapiera dech w piersi, jednak po zmroku to miejsce nabiera zupełnie innych barw! Podczas Magic Night wszystko to zobaczyć możecie na własne oczy, a także poczuć atmosferę gorącej, letniej zabawy na największym Beach Party w Polsce! Sprawdź, jak wygląda najlepsza zabawa dla całych rodzin w Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie i podaruj sobie najlepsze wspomnienia! Takiej nocy nie można przegapić!" – zachęca Energylandia