Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Full Light obchodzi 20-lecie. Zespół udzielił wywiadu przed koncertem [WIDEO]

Autor: w dniu 2024-05-14

Zespół Full Light na stałe zapisał się na liście piekarskich formacji muzycznych. Gra na scenie już 20 lat! Będzie świętował jubileusz w trakcie tegorocznych Dni Piekar Śląskich. Z tej okazji jubileuszowy wywiad przeprowadziła z członkami zespołu Grażyna Michella.

Opisują się bardzo lakonicznie: "Full Light – założony w 2004 roku projekt muzyczny zbudowany na przyjaźni i wspólnej pasji do muzyki". Już od dwudziestu lat grają nie tylko w Piekarach Śląskich! Jubileusz świętować będą podczas tegorocznych Dni Miasta.

Full Light obchodzi 20-lecie. Zespół udzielił wywiadu

Zespół Full Light gra typowy rock z elementami hard rocka. Reaktywacja zespołu nastąpiła w roku 2004. Uczestniczył w różnego rodzaju festiwalach oraz przeglądach – jeden z ostatnich: Ogólnopolski Festiwal Rock'owy – "Muzyka dla Wszystkich" w Łososinie Dolnej ze specjalnym udziałem Marka Piekarczyka w Jury – gdzie zajęli pierwsze miejsce. W okresie działania zespołu na liczniku pojawiło się kilkaset większych i mniejszych koncertów na terenie całej Polski. Ci, którzy nie znają Full Light, mają okazję nadrobić zaległości.

Rozmowę tuż przed koncertem jubileuszowym podczas Dni Piekar Ślaskich 18 maja, godz. 18.00, na terenach pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich przeprowadziła Grażyna Michella.