Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Jego konto zwiększyło się o 37 punktów. Złapano pirata drogowego [WIDEO]

Autor: w dniu 2023-12-14

Policjanci z sosnowieckiej grupy "Speed" zatrzymali kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę. Ma na swoim koncie szereg przewinień. Jednym z nich jest przekroczenie dozwolonej prędkości.

Policjanci z ruchu drogowego z Sosnowca, pełniący służbę w grupie "Speed", zakończyli rajd kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcy. Patrolując drogę krajową numer 91 w Siewierzu, zwrócili uwagę na Seata, którego kierowca stale poruszał się lewym pasem ruchu, nie zważając też na ograniczenia prędkości ustawione przed przejściem dla pieszych.

Pirat drogowy ma nowe 37 punktów. Będzie kolejny raz zdawał egzamin

Zarejestrowana przez mundurowych prędkość 37-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego na ograniczeniu do 50 km/h, wskazała aż 139 km/h. Mężczyzna wyprzedził ponadto inny pojazd na przejściu dla pieszych, miał też za nic pasy wymalowane na jezdni.

37-letni kierowca został ukarany mandatem w wysokości 5000 złotych, a na jego konto trafiło 37 punktów. Oznacza to, że będzie musiał przejść badania psychologiczne i ponownie zdać egzamin na prawo jazdy.

Przypominamy, że wsiadając za kierownicę swojego pojazdu odpowiadamy nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale także za życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego. Brawura i ryzykowne zachowania, mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Stosujmy się do zasad bezpieczeństwa i przestrzegajmy przepisów.