Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Juwenalia Śląskie 2024. Wiadomo, kto wystąpi

Autor: w dniu 2024-04-26

Studenci mogą już szykować się na Juwenalia Śląskie 2024. Jedno z najważniejszych świąt braci studenckiej już za niecały miesiąc. Wiadomo, kto wystąpi i jakie wydarzenia przygotowano.

Juwenalia Śląskie – coroczne święto wszystkich studentek i studentów Śląska, współtworzone przez samorządy studenckie z regionu, ma długą i bogatą historię, której korzenie sięgają pierwszej połowy lat 90-tych – cieszą się zainteresowaniem miłośniczek i miłośników spontanicznej, beztroskiej, studenckiej zabawy, której towarzyszą koncerty najlepszych polskich artystów. Co przygotowano w tym roku?

Juwenalia Śląskie 2024 – co przygotowano?

Na scenie wystąpią: GIBBS, DARIA ZAWIAŁOW, GUZIOR, CHIVAS, LORDOFON, BRYSKA, THE DUMPLINGS, OPAŁ, INEE, JANUSZ WALCZUK i HUBERT.

– Naszą pasję do muzyki i studenckich tradycji staramy się przekuć w organizację imprezy, która trafia przede wszystkich w gusta ludzi młodych, ale wiemy, że nasze spójne i zarazem ekscytujące line-upy znajdują uznanie wszystkich poszukujących muzycznych świeżości i wysokiej artystycznej jakości – mówią organizatorzy.

Katowickie Garden Party czekać będzie na uczestniczki i uczestników w Katowickim Parku Leśnym na Muchowcu. Dwie sceny, strefy gastronomiczne, chill zone, gry i zabawy oraz strefa artystyczna wypełnią przestrzenie Parku. Przewodnikami tej podróży będą wokaliści, songwriterzy, raperzy i dj-e.

21 MAJA – WIELKI KOROWÓD STUDENTÓW (przemarsz ulicami Katowic i przekazanie kluczy do miasta pod Pomnikiem Powstańców Śląskich)

22 MAJA – IMPREZA TANECZNA

23-25 MAJA – MEGA GARDEN PARTY – KONCERTY W PARKU LEŚNYM

Bilety dostępne są na stronie Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/bilety/juwenalia-slaskie-28926/

Więcej informacji na: www.juwenaliaslaskie.pl