Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Katowice: Mężczyzna wtargnął przed nadjeżdżający autobus

Autor: w dniu 2024-03-18

W godzinach porannych doszło w Katowicach do groźnego wypadku. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala, a policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. 
Katowiccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 10.30 na Alei Korfantego 141 w rejonie przystanku tramwajowego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika – jak informuje katowicka policja – że 69-letni mężczyzna po wyjściu z tramwaju wtargnął na jezdnię, wprost pod nadjeżdżający autobus komunikacji miejskiej linii nr 43. W ciężkim stanie, jak informuje katowicka policja, trafił do szpitala, jednak wcześniej pomocy udzielili mu świadkowie zdarzenia.
-Na miejscu świadkowie udzielali mu pomocy, w tym młody chłopak – jemu szczególnie chcemy podziękować za postawę godną naśladowania. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala w Sosnowcu – informuje Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.
Na miejscu pracują (godz. 11.30) policjanci katowickiej drogówki i strażacy, mundurowi apelują o ostrożność na drodze. Ruch przywrócono po godzinie 12.00.