Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Kobieta uciekała przed policją. Grozi jej 5 lat odsiadki

Autor: w dniu 2023-01-10

33-letnia kobieta uciekała przed raciborską policją. Jej rajd został w końcu przerwany, uciekinierce grozi teraz nawet 5 lat więzienia!

Policjanci z raciborskiej drogówki podjęli pościg za kierującą volvo, która nie zatrzymała się do kontroli. Po kilku kilometrach ucieczki 33-letnia kobieta została zatrzymana.

Mundurowi z raciborskiej drogówki prowadzili działania "Alkohol i narkotyki". Podczas akcji uwagę policjantów w miejscowości Nędza zwróciła kobieta. Kilka razy próbowała wsiąść do swojego volvo i nim odjechać, na widok policjantów za każdym razem z tego rezygnowała.

W końcu, gdy policjanci odjechali, kobieta wsiadła i ruszyła.

Mundurowi postanowili zatrzymać kierującą, ta mimo sygnałów uciekała. Po kilku kilometrach ucieczka zakończyła się na ulicy Raciborskiej w Ciechowicach, gdzie pojazd został zablokowany przez radiowóz z drogówki.

Za kierownicą volvo siedziała 33-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego. Była… trzeźwa – nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania.

W trakcie kontroli obrażała policjantów, znieważyła policjantkę, a potem szarpała się z policjantem. Za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.

Źródło: Policja Racibórz