Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Ludzka głowa w stawie? Na miejscu działają służby

Autor: w dniu 2023-06-26

Makabryczne znalezisko w stawie na terenie powiatu kłobuckiego? Odnaleziono tam – wedle początkowych doniesień – ludzką głowę. Informację jako pierwszy podał serwis kłobucka.pl.

Serwis internetowy kłobucka.pl informuje, że otrzymał informacje, z których wynikało, że w jednym ze stawów na terenie powiatu kłobuckiego młodzi ludzie odnaleźli podczas kąpieli ludzką głowę.

Informację dotyczącą przyjęcia zgłoszenia potwierdziła, w rozmowie z serwisem asp. Joanna Wiącek-Głowacz z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Na miejscu zdarzenia obecni są strażacy. Z informacji, które uzyskaliśmy, wynika, że zgłoszenie wpłynęło do Komendy Powiatowej PSP w Kłobucku o godzinie 13.31. Wiadomo, że działania prowadzone są w miejscowości Libidza w powiecie kłobuckim. Na tę chwilę te sensacyjne doniesienia nie potwierdziły się. Do sprawy odniosła się asp. Joanna Wiącek-Głowacz, która potwierdziła w rozmowie z naszym reporterem, że młodym ludziom jedynie wydawało się, że zobaczyli coś niepokojącego. Na miejscu działali płetwonurkowie z Bytomia, którzy przeszukali dno zbiornika.

Ostatecznie jednak obecne na miejscu służby – straż pożarna i policja – przeprowadziły niezbędne działania. Niczego niepokojącego nie odnaleziono. 

Fot. OSP Libidza