Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Magiczny Dzień Dziecka w Legendii. Co przygotowano?

Autor: w dniu 2024-05-28

Magiczny Dzień Dziecka odbędzie się w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku w dniach 1-2 czerwca. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i korzystania z przygotowanych atrakcji.

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko zaprasza wszystkie dzieci i rodziców do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w dniach 1 i 2 czerwca! Goście, szczególnie ci najmłodsi, będą mogli oddać się zabawie w dniu swojego święta.

Premiera Magicznego Show oraz Spotkania z Bajkowymi Postaciami

Już w ten weekend na gości Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka czekają liczne atrakcje. Wśród nich premiera Magicznego Show Mieszka i Dobrusi, które ma zachwycić zarówno dzieci, jak i dorosłych.

"To ponad 15-minowe show pełne radosnej muzyki. Dodatkowo, w bajkowej strefie będziecie mogli spotkać się z Księżniczkami i Książętami, którzy przeniosą Was do świata bajek. Nie zabraknie również pirackich aktywności oraz magicznych warsztatów prowadzonych przez animatorów, którzy w Legendii wcielają się w rolę Skrzatów" – informuje Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko.

Wyjątkowe Występy i Warsztaty TikTok

W programie jest także występ aktorów musicalu "School of Rock" z pobliskiego Teatru Rozrywki w Chorzowie, którzy zaprezentują układ taneczny w rockowym wydaniu. Dla fanów Tik-Toka przygotowana będzie specjalna atrakcja, czyli warsztaty nagrywania TikTok-ów z influencerem @_skrudliq_, który podzieli się swoimi najlepszymi trikami.

Królewski Pokaz Mody – wygraj Magiczne Nagrody!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko zaprasza też na Królewski Pokaz Mody. Uczestnicy proszeni są o to, by ubrali się w swoje arystokratyczne odzienie.

– Stawcie się w niedzielę 2 czerwca o godzinie 12:15 pod dużą sceną w strefie eventowej Legendii, gdzie nasi pomocnicy ustalą kolejność prezentacji strojów. Po prezentacji, królewskie jury dokona krótkiej narady i ogłosi zwycięzców pokazu, którzy zgarną wspaniałe nagrody! – apelują organizatorzy.

Szczegóły opisane zostały w mediach społecznościowych: