Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Na sądowym zakazie przyjechał do komisariatu

Autor: w dniu 2022-12-23

Policjanci z Pyrzowic zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Wizyta w komisariacie miała być dla niego tylko dopełnieniem formalności w pewnej sprawie, jednak skończyło się inaczej… 

Był czwartkowy poranek, kiedy kierowca odwiedził policjantów, aby dopełnić pewną sprawę. Jego dane zostały sprawdzone w stosownych bazach i okazało się, że ma spory problem.

Sądowy zakaz nie przeszkodził mu w jeździe

27-latek z Zawiercia przyjechał wczoraj ok. 10.00 do komisariatu w Pyrzowicach. Wizyta miała trwać krótko, gdyż chodziło tylko o dopełnienie kilku formalności. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, jednak w pewnym momencie stróże prawa zorientowali się, że 27-latek przyjechał do nich autem. Mając już wcześniej do czynienia z mieszkańcem Zawiercia, sprawdzili go w policyjnych bazach. Mężczyznę obowiązywał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd. Został on więc zatrzymany, a jego sprawą zajmie się teraz prokurator i sąd. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara do 5 lat więzienia.