Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Na wodzie unosiło się ciało mężczyzny. Sprawę bada policja

Autor: w dniu 2023-08-16

Ciało mężczyzny unosiło się na powierzchni wody. Wyciągnięto je na brzeg, ale nie wiadomo, jakie były okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wątpliwości ma rozwiać zlecona już sekcja zwłok. 

Policjanci z Częstochowy wyjaśniają przyczyny utonięcia 49-letniego mężczyzny. Jego ciało wyciągnięto ze zbiornika wodnego przy ulicy Wileńskiej.

Ciało mężczyzny wyciągnięte z wody. Sprawą zajmują się śledczy

W poniedziałek, około godziny 14:00 dyżurny częstochowskiej policji otrzymał informację, że w zbiorniku przy ulicy Wileńskiej, na powierzchni wody unosi się ciało mężczyzny.

Na miejscu zdarzenia pracowali częstochowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 49-latka. Czynności trwały pod nadzorem prokuratora, na wniosek którego wykonana zostanie sekcja zwłok, co pozwoli ustalić dokładne przyczyny zgonu. Dokładne okoliczności tragedii wyjaśnią częstochowscy policjanci.

Policjanci podkreślają, że podczas wypoczynku nad wodą dochodzi do kolejnych tragicznych zdarzeń. Apelują o rozwagę, bo niejednokrotnie przyczynia się do nich wypity wcześniej alkohol. Jedno z ostatnich, tragicznych zdarzeń miało miejsce nad zalewem Nakło-Chechło. Zginęła wówczas młoda kobieta.

Zmarła kobieta, która wpadła do wody zalewu Nakło-Chechło