Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nadchodzi Ekonomia Ekstremalna. W sobotę na terenie Parku Śląskiego odbędzie się kolejna edycja biegu na orientację, który organizują studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Liczyć się będzie spryt, aktywność fizyczna i wiedza z ekonomii.

Ekonomia Ekstremalna to wydarzenie naukowo-sportowe, skierowane do obecnych, jak i przyszłych studentów. Biorąc udział w tegorocznej edycji, można zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Organizację Studencką Paneuropa – zręcznościowymi, sportowymi oraz różnego rodzaju łamigłówkami. Bieg obejmie kilkanaście stacji, na których uczestnicy będą rozwiązywać zadania między innymi z ekonomii czy bankowości.

Ekonomia Ekstremalna to nie tylko możliwość integracji lub poznania przyszłych przyjaciół z uczelni, niezapomniane doświadczenia i emocje, ale także szansa na wygranie ciekawych nagród.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 20 maja w Parku Śląskim na terenie wielkiej łąki. Początek ekstremalnego i ekonomicznego biegu zaplanowano na godzinę 10:00. Radio Piekary patronuje wydarzeniu.

Fot: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach