Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Napad na właściciela kantoru. Policja szuka sprawców

Autor: w dniu 2023-03-24

Policja szuka sprawców napadu na właściciela kantoru. Do zdarzenia doszło w Tychach. Nie wiadomo, jaka jest wartość skradzionego łupu. 

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się późnym popołudniem w Tychach. Zamaskowani sprawcy napadli przed 18.00 na właściciela kantoru wymiany walut z Sosnowca. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Jaskrów w Tychach.

Napad na właściciela kantoru. Trwają działania policji

Wiadomo, jak doszło do sytuacji, w której okradziono mężczyznę. Bandyci doprowadzili do kolizji z autem, którym podróżował, ukradli mu pieniądze i zbiegli. Napastników miało być czterech. Policja zorganizowała obławę, ale sprawcy zapadli się pod ziemię. Na razie nie wiadomo, jaka kwota padła łupem bandytów. O tym, co obecnie wiadomo w sprawie poinformowała tyska policja. Zapytaliśmy między innymi o ilość sprawców, ale w tej chwili ciężko o zgromadzenie szczegółowych danych, bo policja jest oszczędna w komentarzach.

-Mówi się o czterech, jednak to nieoficjalne dane, które pojawiły się w mediach. Nie potwierdzam ilości sprawców na chwilę obecną. Osoba napadnięta to właściciel kantoru. Jeżeli chodzi o miejsce usytuowania tego kantoru, jeśli chodzi o miejsce usytuowania tego kantoru – nie podajemy takich szczegółów na chwilę obecną. Policjanci zbierają materiał dowodowy, jednak ze względu na dobro śledztwa na chwilę obecną nie podajemy więcej szczegółów tego zdarzenia – mówi w rozmowie z Adamem Grabałowskim mł. asp. Paulina Kęsek z Komendy Miejskiej Policji w Tychach

Śledztwo jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Tychach. Do sprawy będziemy jeszcze wracać.