Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Hurtowe ilości narkotyków przejęte przez bytomskich policjantów

Autor: w dniu 2023-11-27

Kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie pół kilograma narkotyków. Z zabezpieczonej amfetaminy i marihuany łącznie można przygotować ponad 5 tysięcy dilerskich porcji. Dodatkowo mieszkaniec Bytomia był poszukiwany przez sąd listem gończym celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu zatrzymali 33-letniego mieszkańca Bytomia, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał przy sobie pół kilograma narkotyków. Mundurowi wcześniej mieli informację, że poszukiwany listem gończym 33-latek najprawdopodobniej pojawi się w dzielnicy Miechowice.

Wiadomość potwierdziła się i stróże prawa zatrzymali mieszkańca miasta, przy którym ujawnili amfetaminę i marihuanę, z których łącznie można było przygotować ponad 5 tysięcy dilerskich porcji. Mężczyzna wcześniej był już karany za posiadanie środków odurzających oraz inne przestępstwa. Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a następnie trafił do aresztu – mówi nam Anna Oczkiewicz z bytomskiej policji.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto i źródło: Policja Bytom