Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Narkotyki przejęte w Bytomiu. Zatrzymano dwie osoby

Autor: w dniu 2023-04-25

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową podjęli ostatnio akcję w Bytomiu, gdzie przejęto duże ilości narkotyków i zatrzymano dwie osoby. 

Wspólne działania śląskich policjantów zakończyły się przejęciem prawie 10 kilogramów narkotyków. W tej sprawie zatrzymano dwóch mieszkańców Bytomia.

Narkotyki w Bytomiu. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Działania wymierzone przeciw przestępczości narkotykowej podejmuje się każdego dnia w różnych rejonach województwa. Ostatnio, dzięki współpracy kryminalnych z komendy wojewódzkiej w Katowicach z policjantami wydziału kryminalnego w Bytomiu, zatrzymano zostali dwóch mieszkańców Bytomia w wieku 29 i 37 lat. Podejrzewa się ich o posiadanie i handel narkotykami. Nielegalne środki zabezpieczono w ubiegłym tygodniu w jednym z garaży przy ulicy Konstytucji w Bytomiu. Przechowywano tam prawie 10 kilogramów narkotyków, w tym amfetaminę, kantynon i marihuanę.

Fot. KMP Bytom

Zatrzymani usłyszeli prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a młodszy z nich dodatkowo odpowie za handel nimi. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował mężczyzn na najbliższe 3 miesiące. Grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Bytom