Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nie żyje Rafał Górecki. Był znany jako Ravgor. Miał 35 lat

Autor: w dniu 2023-07-18

Rafał Górecki, znany ze swojej działalności w internecie pod pseudonimem Ravgor, nie żyje. Miał zaledwie 35 lat, a przykre doniesienia potwierdził jego brat. 

Dziś w godzinach popołudniowych pojawiła się w internecie informacja o śmierci Rafała Góreckiego – twórcy internetowego znanego jako Ravgor. Przekazał ją brat zmarłego, który poinformował o wieloletniej walce z chorobą:

Internauci, którzy znali i obserwowali lubianego twórcę, składają kondolencje najbliższym:

Najszczersze kondolencje dla całej rodziny.. Trzymajcie się mocno! Teraz ogromnie ciężkim czas przed wami, bądźcie dla siebie wsparciem.. Pilnujcie mamy.. jej serce właśnie pękło;( – pisze Paula; W mojej pamięci pozostaniesz uśmiechniętym Rafciem, który dzielnie walczył  – dzieli się swoimi przemyśleniami Agnieszka; Ogromna strata, zbyt duże żniwo zbiera ta podstępna choroba, trudno zaakceptować. Kondolencje dla bliskich. R.I.P. – dodaje Katarzyna.

Właśnie ostatni z przytoczonych komentarzy jest szczególnie ważny, bo znany i lubiany twórca borykał się z podstępną i śmiertelnie groźną chorobą, którą jest depresja. Informował o tym swoich odbiorców. Nie zdołał poradzić sobie ze śmiertelnie groźnym wrogiem, mimo wsparcia najbliższych.

Wiadomość o mężczyźnie, który spadł z wysokości, wpłynęła do Komendy Miejskiej Policji w Tychach dziś po godzinie 13.00. Usilne starania służb nie pozwoliły uratować życia 35-latka. Data uroczystości pogrzebowych nie jest obecnie znana. Informacja ta, jak poinformował brat zmarłego, zostanie przekazana w najbliższym czasie.

Pamiętaj, że jeśli doświadczasz kryzysu psychicznego, możesz sięgnąć po specjalistyczną  Kiedy dostrzeżesz sygnały zachowania samobójczego, reaguj!

Gdzie szukać pomocy?

116 123

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach. 14.00 – 22.00

116 111

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu

800 108 108

Bezpłatny telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godzinach 14.00 – 20.00

121 212

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu

22 635 09 54

Telefon zaufania dla osób starszych, czynny w poniedziałek, środę, czwartek w godzinach 17.00 – 20.00

Źródło dotyczące miejsc, w których można szukać pomocy: pacjent.gov.pl

Fot. facebook/Marcin Górecki