Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nietrzeźwa matka przyjechała odebrać swoje dziecko z przedszkola

Autor: w dniu 2023-12-01

Matka przyjechała samochodem do przedszkola po swoje dziecko. Pracownicy placówki wyczuli od niej alkohol i natychmiast powiadomili policjantów, którzy przebadali kobietę alkomatem.

Wczoraj po godzinie 13.00 policjanci z Wodzisławia Śląskiego otrzymali zgłoszenie, które dotyczyło matki, która przyjechała autem do przedszkola, by odebrać swoje dziecko. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że stan kobiety wzbudził, jak się okazało, uzasadnione podejrzenia.

Pracownicy placówki w Marklowicach wyczuli od kobiety alkohol, więc powiadomili mundurowych. Ci potwierdzili na miejscu, że 43-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego przyjechała po swoje 5-letnie dziecko samochodem. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 3 promile.

Chłopczyk został przekazany babci, natomiast matka dziecka została zatrzymana przez policjantów. Kobieta odpowie teraz za kierowanie pojazdem mechanicznym, znajdując się w stanie nietrzeźwości, grozi jej kara nawet 3 lat więzienia. O jej nieodpowiedzialnym zachowaniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny.