Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Nowy dzielnicowy w Piekarach Śląskich

Autor: w dniu 2023-03-02

Nowy dzielnicowy w Piekarach Śląskich – młodszy aspirant Tomasz Mijalski przejął obowiązki dzielnicowego rejonu służbowego nr 05 w Piekarach Śląskich, który obejmuje dzielnice: Piekary Centrum i Osiedle Wyzwolenia.

Tomasz Mijalski służbę w Policji rozpoczął w 2013 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego został skierowany do Oddziału Prewencji KWP w Katowicach. Przez 3 lata patrolował ulice, obsługiwał zgłoszone interwencje oraz zatrzymywał sprawców przestępstw i wykroczeń. W tym czasie poznał zagrożenia, z jakimi najczęściej spotykają się mieszkańcy miast.

Od listopada 2016 roku służbę pełnił w ogniwie patrolowo-interwencyjnym w piekarskiej jednostce, a teraz został dzielnicowym Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich.

Nowy dzielnicowy zaprasza wszystkich do współpracy w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu ich lokalnych problemów. Mieszkańcy rejonu nr 05 mogą dzwonić do swojego dzielnicowego, wybierając numer telefonu stacjonarnego 47 853 22 07 lub komórkowego 727 032 617.

Źródło: Policja Piekary Śląskie