Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„Opiekun”. Kolejny pokaz w ramach cyklu „Kino dla ducha”

Autor: w dniu 2023-03-30

Kolejny seans z cyklu "Kino dla ducha" będzie okazją, by zobaczyć film pod tytułem "Opiekun". To historia oparta na faktach. 

Ci, którzy szukają pomysłu na weekend, mogą rozważyć propozycję kina "Zacisze", które zaprasza 2 kwietnia o godzinie 17.00 na pokaz filmu "Opiekun" – to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.

"Opiekun" w ramach cyklu "Kino dla ducha"

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna się interesować bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak… św. Józef?

https://www.kinozacisze.pl/kino-dla-ducha/

Bilety dostępne w kasie kina oraz online na stronie www.kinozacisze.pl