Teraz gramy:

Title

Artist
Background

OTOZ Animals Gliwice potrzebuje wsparcia

Autor: w dniu 2022-12-01

Gliwicki inspektorat OTOZ Animals pomaga potrzebującym zwierzętom. Teraz sam potrzebuje wsparcia.

Obrońcy praw zwierząt, biorąc pod opiekę tych, którzy nie mają głosu, nieśli pomoc czworonogom, którym dzieje się krzywda. Ostatnio pomogli Maksowi, którego życia nie zdołano uratować. Teraz nadszedł czas, kiedy sami muszą prosić o wsparcie.

OTOZ Animals Gliwice potrzebuje pomocy

Podejmują interwencje w przypadku znęcania się nad zwierzętami, zapewniając im opiekę i leczenie. Kończą się jednak ich możliwości. Wolontariusze gliwickiego inspektoratu OTOZ Animals zwracają się z apelem o wsparcie:

-Najbardziej jest nam potrzebna karma dobrej jakości. Chętnie przyjmiemy także podkłady higieniczne dla naszych szczeniaków, szelki, smycze, obroże oraz miski dla psów dorosłych. Sami niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić tego wszystkiego naszym podopiecznym, ponieważ nasza działalność to tylko i wyłącznie wolontariat i za to, co robimy, nigdy nie pobieramy żadnego wynagrodzenia. Niestety z każdym tygodniem zgłoszeń przybywa, natomiast nie poddajemy się, bo wiemy, że każde życie ma znaczenie – mówi Dominika Radwin, inspektor ds. ochrony zwierząt w OTOZ Animals Gliwice.

Pod opieką Animalsów jest 47 psów, 10 kotów, gryzonie, ptaki, a nawet koń. Zwierzęta są niedożywione i borykają się z wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi. Chcący nieść pomoc mogą kierować się wskazówkami, które zamieszczono w mediach społecznościowych:

Siedziba Inspektoratu OTOZ Animals znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 1.