Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Piekary Śląskie: dziecko odnalezione w toalecie. Sprawą zajmują się prokuratura i policja

Autor: w dniu 2023-12-20

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło we wtorek do Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich. Okazało się, że w toalecie znajdującej się w budynku przy ulicy Ficka odnaleziono dziecko.

Dwulatek pozostawiony bez opieki rodziców – taka sytuacja miała miejsce wczoraj w Piekarach Ślaskich. Informację w tej sprawie otrzymaliśmy od osoby, która skontaktowała się z naszą redakcją. Potwierdziliśmy w rozmowie z mundurowymi, że takie zdarzenie faktycznie miało miejsce.

Dziecko odnalezione w toalecie

Wczoraj około południa policja dostała informację, że w toalecie nowo powstałego budynku przy ulicy Ficka, w toalecie odnaleziono kilkuletnie dziecko. Na miejscu potwierdzono zdarzenie.

Wezwane służby medyczne przebadały malca i nie stwierdziły żadnych dolegliwości. Dwuletni chłopiec był zadbany, ale w pobliżu nie było żadnego opiekuna. Dopiero po kilku godzinach do Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich zgłosiła się matka, która szukała swojej pociechy.

Dziecko trafiło do domu dziecka i będzie tam przebywało do czasu wyjaśnienia sprawy, którą zajmują się obecnie prokuratura i policja.