Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Pirat drogowy złapany przez grupę „Speed” [WIDEO]

Autor: w dniu 2023-12-06

Lekceważenie przepisów ruchu drogowego, brawura i skrajna nieodpowiedzialność doprowadziły do zatrzymania nieodpowiedzialnego kierowcy. Okazało się, że dzięki swoim "pokazom" zdobył nadmierną liczbę punktów karnych.

Policjanci z sosnowieckiej komendy pełniący służbę w ramach grupy "Speed" podczas patrolu drogi krajowej numer 86 w miejscowości Podwarpie zwrócili uwagę na osobową Kię. Jej kierowca stale poruszał się lewym pasem ruchu, nie zważając też na znaki ograniczające dozwoloną prędkość.

W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h, mężczyzna pędził 120 km/h, ale to nie wszystko. Po chwili zlekceważył także sygnalizację świetlną i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Policjanci natychmiast zatrzymali do kontroli nieodpowiedzialnego kierowcę.

Okazał się nim 32-letni mieszkaniec powiatu myszkowskiego. Za szereg wykroczeń został ukarany mandatem w wysokości 1550 złotych, a na jego konto trafiły 32 punkty. Skutkiem nieodpowiedzialnego zachowania będzie także skierowanie mężczyzny na badania psychologiczne i ponowny egzamin na prawo jazdy.

Pamiętajmy, że na drodze nie ma miejsca na brawurę i lekceważenie zasad bezpieczeństwa. Pośpiech jest bardzo złym doradcą, a za łamanie przepisów czekają surowe konsekwencje. Dla piratów drogowych nigdy nie będzie taryfy ulgowej. Apelujemy do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów.