Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Chorzowa

Autor: w dniu 2022-12-19

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Krzysztofa Flaszy. 34-letni mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 13 grudnia.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod nr tel. 47 85 45 255 lub z najbliższą jednostką Policji – tel. 112.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 35 lat, wzrost 162 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, oczy niebieskie, może posiadać lekki zarost na twarzy.

Znaki szczególne: mały tatuaż na nodze, prawe oko osadzone niżej niż lewe.

Ubiór: czapka z daszkiem koloru czarnego, kurtka jesienna z kapturem koloru czarnego, bluza koloru ciemnego, spodnie dresowe koloru czarnego z zielonym elementem, buty czarne z kożuchem.

Krzysztof Flasza większość czasu spędza na podróżach tramwajami i autobusami. Może również znajdować się w pobliżu żółtego Forda Transita zaparkowanego na granicy Chorzowa i Świętochłowic.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 45 255 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Źródło: Policja Chorzów