Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Policjanci pobici podczas interwencji

Autor: w dniu 2024-02-26

Ta interwencja zakończyła się pobiciem i pogryzieniem funkcjonariuszy. Ale sprawcy i tak trafili za kraty. Dwóch mundurowych trafiło do szpitala w Tychach. Jak przebiegało to zdarzenie?

Policja zatrzymała 3 mężczyzn i dwie kobiety w związku z pobiciem, do którego doszło w Tychach. Wszystkie te osoby trafiły do izby wytrzeźwień. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, a poszkodowanymi są policjanci.

Policjanci pobici w trakcie interwencji w mieszkaniu

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 lutego, w jednym z mieszkań przy ulicy Darwina w Tychach. Podczas interwencji policjanci zostali zaatakowani, jak się okazało, przez pięciu obywateli Ukrainy. Na miejsce wezwano dodatkowy patrol, żaden z mundurowych nie odniósł poważniejszych obrażeń, zatem po badaniach wszyscy zostali wypisani do domu.

Zatrzymani agresorzy to dwie kobiety i trzech mężczyzn w wieku 28-35 lat. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Dziś ma się odbyć, jak informuje w rozmowie z dziennikarzami mł. asp. Paulina Kęsek z tyskiej policji, ich przesłuchanie, zaś policyjne postępowanie dotyczy nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, choć nie wyklucza się, jak mówi w rozmowie z dziennikarzami Paulina Kęsek z tyskiej policji, że kwalifikacja czynu zamieniona zostanie na czynny atak na funkcjonariusza.

Źródło: tvn24.pl


Kontynuuj czytanie