Poszukiwana 16-latka z Gliwic odnaleziona [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2026-06-17

Policjanci zakończyli już poszukiwania nastolatki z Gliwic, po której ślad zaginął 16 czerwca 2026 roku, kiedy wyszła z domu i nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Na szczęście historia ta ma pozytywny finał. 

Policja poszukiwała nastolatki z Gliwic

Komenda Miejska Policji w Gliwicach prowadziła poszukiwania 16-letniej mieszkanki Gliwic, która zaginęła 16 czerwca 2026 roku. Tego dnia rano, około godziny 7:30, wyszła z domu z zamiarem dotarcia do szkoły. Do chwili opublikowania informacji przez policję nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.

Apel do świadków – każda informacja jest ważna

Funkcjonariusze zwrócili się z apelem do wszystkich osób, które mogły widzieć dziewczynę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu. Policja podkreśla, że nawet pozornie nieistotna wskazówka może okazać się pomocna w prowadzonych działaniach poszukiwawczych. Na szczęście dziewczyna została odnaleziona: