Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Przejazd pod wiaduktem na ulicy Dąbrowa Miejska będzie zamknięty

Autor: w dniu 2023-08-18

W Bytomiu przeprowadzone będą prace związane z przebudową wiaduktu kolejowego nad ulicą Dąbrowa Miejska. Kierowcy muszą liczyć się z kilkudniowymi utrudnieniami. 

Kolejne prace związane z przebudową wiaduktu kolejowego nad ulicą Dąbrowa Miejska będą przyczyną zamknięcia przejazdu pod wiaduktem od 21 do 25 sierpnia. Dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone objazdy do Centrum i Stolarzowic.

Przejazd będzie zamknięty. Przygotowano objazdy

Przebudowa wiaduktu nad ulicą Dąbrowa Miejska jest realizowana w ramach przebudowy linii kolejowej nr 131 tzw. Magistrali Węglowej na odcinku Chorzów Batory – Bytom – Nakło Śląskie. W związku z kolejnymi zaplanowanymi pracami przy wiadukcie dla kierowców korzystających z ul. Dąbrowa Miejska zostaną wprowadzone dwie trasy objazdu do Centrum oraz do Stolarzowic:

  • objazd do Stolarzowic będzie prowadzony ulicami: Celną – al. Jana Nowaka – Jeziorańskiego – Frenzla aż do Placu Szpitalnego;
  • objazd do Centrum będzie prowadzony ulicami: Suchogórską – Rokitnicką – Stolarzowicką do Placu Szpitalnego.

Uwaga! W celu zapewnienia dojazdu do Specjalnej Strefy Ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Hakuby tymczasowo zostaną unieważnione znaki dotyczące zakazu wjazdu pojazdów o nacisku osi większym niż 8 ton na ulicy Podleśnej oraz Dąbrowie Miejskiej.

Przedstawiciele miasta apelują do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu. Informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu będą zamieszczane na stronie www.bytom.pl oraz w miejskich mediach społecznościowych.

Fot. UM Bytom