Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Silesia Beats w PreZero Arenie Gliwice

Autor: w dniu 2024-04-29

Dimitri Vegas & Like Mike wystąpią w Polsce podczas Silesia Beats – wydarzenia, jakiego jeszcze nie było! Ponad 20 artystów, 10 godzin szaleństwa, 3 sceny i specjalna oprawa.

Silesia Beats to nie tylko główni headlinerzy, to również ponadczasowe i legendarne nazwiska. To nie tylko obecne gwiazdy festiwalowych i klubowych scen, ale także młode i wyjątkowe talenty. Podczas Silesia Beats na fanów muzyki czeka prawdziwa mieszanka wybuchowa najlepszych dźwięków w różnych stylach! Pełny line up prezentuje się następująco:

Dimitri Vegas & Like Mike – Don Diablo – Westbam – Moguai – Juicy M – Martin Jensen – Mr.black – Steff Da Campo – Azteck Merow – C-bool – Dj Kuba & Neitan – Adam De Great – Duss – Neevald – Dobrafaza Michał Lazar – Siasia – Roko – Meszi.

Dimitri Vegas & Like Mike swoim show przeniosą Was w świat i magię największych festiwali.

Don Diablo ikona współczesnej tanecznej elektroniki zabierze słuchaczy do przyszłości i sprawi, że ta noc, na długo pozostanie w pamięci gości wydarzenia.

"Silesia Beats to nie tylko festiwal muzyki elektronicznej, to wspólna celebracja, radość i niesamowita atmosfera. To nowoczesne wydarzenie, gdzie różnice stają się siłą, a muzyka działać będzie jak uniwersalny język, łączący wszystkich uczestników" – zachęcają organizatorzy.

Specjalne strefy gastronomiczne, chill & relax oraz vip, pozwolą odwiedzającym na "odpowiednie naładowanie baterii i imprezowe spotkania z przyjaciółmi". W ramach wydarzenia uruchomiony zostanie Silesia Beats DJ Contest, którego zwycięzcy wystąpią na Main stage oraz Club stage – oficjalnie otwierając wydarzenie! Starannie przygotowana specjalna oprawa audio-wizualna, animacje, dodatkowe atrakcje, występy międzynarodowych gwiazd, przeniosą społeczność Silesia Beats, jak zapewniają organizatorzy, w nowoczesny wymiar rozrywki, szaleństwa i tańca. Wydarzenie już 25 maja w PreZero Arenie Gliwice. Bilety dostępne na ebilet.pl.

Uwaga: wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich.