Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Sound of Gravity w PreZero Arena Gliwice

Autor: w dniu 2024-04-11

To będzie widowiskowy, pełny spektakularnych lotów, ewolucji na ogromnych wysokościach, adrenaliny weekend! 8 czerwca 2024 roku do PreZero Areny Gliwice powrócą światowe gwiazdy freestyle motocross i dirt jumpingu w ekstremalnym show Sound of Gravity – Nowa generacja!

Wydarzenie organizowane w Gliwicach będzie, jak zapewniają organizatorzy, spektaklem łączącym muzykę, pirotechnikę z rykiem silników. Dodatkowo wezmą w nim udział największe gwiazdy sportów ekstremalnych!

–Sound of Gravity to spektakularne pokazy różnego typu sportów motoryzacyjnych, freestyle'owych w połączeniu z muzyką, efektami specjalnymi, pirotechniką. Przed głównym widowiskiem wokół hali powstanie ekstremalne miasteczko, w którym każdy będzie mógł przejechać się samochodami driftowymi, tzw. drift taxi. Każdy będzie mógł sobie wsiąść, spróbować jazdy, poczuć przeciążenia  – mówi Krzysztof Magiera.

Ogromna ilość atrakcji czeka także dla najmłodszych dzieci, które wraz z rodzicami będą mogły znakomicie bawić się na trybunach oraz uczestniczyć w wielu dodatkowych atrakcjach! Przed wydarzeniem będzie można z bliska zobaczyć motocykle, rowery czy samochody biorące udział w pokazach! Będzie można także wsiąść do samochodów driftowych, usiąść na motocyklach crossowych, zdobyć autografy zawodników!

Szczegóły można śledzić na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszystkie informacje, atrakcje jak i harmonogram. Na imprezę zaprasza Miasto Gliwice. Sprzedaż biletów odbywa się za pośrednictwem serwisu eventim.pl.