Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tarnowskie Góry: Siódme poty Gwarka dostępne w Parku Wodnym

Autor: w dniu 2023-08-30

Siódme poty Gwarka, gwarkowska szychta czy tarnogórski freestyle – to tylko niektóre seanse saunowe dostępnych od wczoraj w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach.

Po kilku miesiącach przebudowy, obiekt udostępnił nowe strefy. Jest zmodernizowana gastronomia i siłownia. Są także zupełnie nowe sauny.

-Pierwsza zmiana to taka, że sauny są teraz saunami nietekstylnymi. Jest to miejsce do którego wchodzimy owinięci w ręcznik. Dodatkowo zabieramy ze sobą ręcznik, na którym będziemy siedzieć. Nie jest to miejsce, w którym chodzimy zupełnie nago. Faktycznie jednak nie wchodzimy tam w stroju basenowym. Nasze sauny składają się z siedmiu różnych pomieszczeń. Wprowadziliśmy także ceremonie i seanse saunowe – informuje nas Tomasz Pąchalski z Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zmiany w Parku Wodnym dostrzegają także jego użytkownicy:

-Postanowiłam sprawdzić jak jest po remoncie – no i muszę powiedzieć, że jest rewelka. Wszyscy chyba jesteśmy zachwyceni, tym co zastaliśmy. Nowy sprzęt w siłowni, cudowna obsługa, różne sauny. Dziś zwiedzam – od jutro ostro trenuję i korzystam z nowych stref.

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z nowych stref dostępne są na stronie internetowej Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.

Fot: Tarnogórski Ośrodek Sportu i Rekreacji