Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Uczą się fryzjerskiego fachu i staną w szranki

Autor: w dniu 2024-01-16

Ci, którzy kształcą się na fryzjerów, będą chwalić się swoimi umiejętnościami. Będą to robić w ramach konkursu organizowanego w Piekarach Śląskich, a chętni będą mogli przyglądać się tym zmaganiom.

XXIX Wojewódzki Konkurs Uczniów Fryzjerstwa odbędzie się 21 stycznia o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich. Organizatorami są Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, a także Komisja Branżowa Fryzjersko-Kosmetyczna i Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych.

Konkurs fryzjerski w ZST-Z

Konkurs organizowany w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych skierowany jest do uczniów Branżowych Szkół I Stopnia odbywających praktyczną naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych. Piekarska szkoła od wielu lat kształci przyszłych fryzjerów, co skutkuje coraz to większym zainteresowaniem, a absolwenci tego kierunku z sukcesami pracują w wielu salonach fryzjerskich na terenie całego województwa śląskiego i nie tylko. Wydarzenie objęła patronatem honorowym Prezydent Miasta Piekary Śląskie Pani Sława Umińska-Kajdan.

Wszyscy chętni do obejrzenia zmagań adeptów fryzjerstwa w akcji mogą przyjść i przyglądać się ich pracy.