Teraz gramy:

Title

Artist
Background

W Wigilię napadł i okradł. Policja poszukuje tego dżentelmena

Autor: w dniu 2022-12-27

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia, który w Wigilię postanowił "dorobić". Jak informuje bielska komenda – poszukiwany dokonał kradzieży pieniędzy – 4 tys. zł w jednym ze sklepów w centrum Bielska-Białej. Przy okazji użył przemocy wobec pracownicy sklepu, która chciała go złapać.

Do napadu doszło w Wigilię.

Poszukiwany 24 grudnia 2022 roku dokonał kradzieży  4 tys. zł z zaplecza jednego ze sklepów przy ulicy Cechowej w Bielsku-Białej. Gdy chciała go zatrzymać pracownica sklepu zaatakował ją.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 175 cm, włosy ciemne w kolorze blond, krótkie, obcięte w charakterystyczny sposób – z kółkiem na głowie, ubrany w niebieską kurtkę, ciemne spodnie, jasne buty. Według relacji świadków mężczyzna posługiwał się językiem polskim, lecz ze wschodnim akcentem.

Policja publikuje wizerunek mężczyzny, prosząc o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Źródło: Policja Bielsko-Biała