Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wjechała BMW w witrynę sklepu. Była pijana

Autor: w dniu 2023-03-13

Kobieta siadła za kierownicę BMW, ale nie była pewna, co dokładnie robi za kierownicą. Zresztą… w ogóle nie powinna prowadzić w takim stanie. Wjechała w witrynę sklepową.

Policjanci z Tarnowskich Gór zatrzymali wczoraj kobietę, która wsiadając za kierownicę swojego BMW pod znacznym wpływem alkoholu, uszkodziła witrynę sklepową. Dobrze, że nikomu nie stała się krzywda, ale kierująca musi liczyć się z konsekwencjami tego, co zrobiła.

Wjechała BMW w Żabkę. Manewr nie poszedł zgodnie z planem

Sytuacja miała miejsce przy ulicy Gliwickiej w Tarnowskich Górach. Kilka minut po godzinie 17.00 dyżurny tamtejszej policji odebrał zgłoszenie, że na jednym z parkingów przed sklepem, ujęto kobietę, która swoim BMW uszkodziła witrynę sklepową. Skierowani na miejsce policjanci szybko wyjaśnili, dlaczego manewr cofania nie poszedł zgodnie z planem. Okazało się, że kierująca była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wskazało, że kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

76-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grożą jej surowe konsekwencje.