Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Włamanie do plebanii w Piekarach Śląskich. Trwa poszukiwanie sprawców

Autor: w dniu 2023-12-29

Włamanie do budynku jednej z plebanii w Piekarach Śląskich. Ktoś wykorzystał czas, kiedy księża odwiedzali domy wiernych i skradł pieniądze. Policja prowadzi działania na rzecz ustalenia sprawców.
W czwartkowe popołudnie ktoś włamał się do budynku plebanii jednego z piekarskich kościołów. Sprawcy wykorzystali nieobecność księży, którzy w tym czasie przebywali na wizytach duszpasterskich. Łupem sprawców padły pieniądze. Policja informuje, że trwają obecnie czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego czynu.

Włamanie do budynku plebanii jednej z piekarskich parafii

Wczoraj po południu w godzinach 16:00-18:30 na plebanii Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Górniczej w Piekarach Śląskich (dzielnica Brzeziny Śląskie) doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawcy wykorzystując nieobecność księży – którzy w tym czasie odwiedzali wiernych – włamali się do budynku plebanii. Łupem sprawców padły pieniądze. Obecnie, jak informuje policja, trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia sprawców.
Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które wczoraj w godzinach od 16:00 do 18:30 poruszały się w rejonie miejsca zdarzenia przy ul. Górniczej w Piekarach Śląskich samochodami z wideorejestratorami lub posiadają nagrania z telefonu komórkowego, by zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich przy ul. Kalwaryjskiej 62 lub zadzwoniły na tel. 47 85 322 00 lub 112.