Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wykorzystywali seksualnie nastolatkę? Para zatrzymana przez „łowców głów”

Autor: w dniu 2023-06-30

Dwie osoby zostały zatrzymane przez śląskich "łowców głów". Parę podejrzewa się o seksualne wykorzystywanie nastolatki. Do zatrzymania doszło na terenie naszego regionu. 

Śląscy "łowcy głów" zatrzymali 48-latkę oraz jej 46-letniego partnera, którzy ukrywali się przed organami ścigania. Za parą wystawione były listy gończe w związku z wykorzystaniem seksualnym nastolatki.

Wykorzystywali seksualnie nastolatkę? Zatrzymano dwie osoby

Policjanci z komisariatu w Pyskowicach rozpoczęli w maju poszukiwania kobiety i mężczyzny, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Miesiąc później czynności przejęli mundurowi z Zespołu Poszukiwań Celowych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, których zadaniem jest sprawców najgroźniejszych przestępstw. Okazuje się, że kobieta i mężczyzna są podejrzani o wykorzystywanie seksualne nastolatki.

Policjanci szybko wpadli na trop poszukiwanych. Podczas obserwacji jednej z posesji w Pyskowicach, zauważyli wychodzących z domu 48-latkę i jej partnera. Oboje zostali zatrzymani i trafili do aresztów śledczych. Grozi im kara 12 lat więzienia.