Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wypadek na drodze z Brynka do Połomii. Jedna osoba w szpitalu

Autor: w dniu 2023-10-04

Zderzenie dwóch aut, do którego doszło dziś rano skutkowało przewiezieniem do szpitala jednej osoby. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Dzisiaj, kilka minut przed 6.00 rano, dyżurny tarnogórskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na odcinku drogi pomiędzy Brynkiem a Połomią.

Wypadek między Brynkiem a Połomią

Na miejscu zjawili się mundurowi z drogówki, którzy wstępnie ustalili, że 45-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, jadąc swoim Peugeotem, nie dostosował prędkości do panujących warunków i na łuku drogi zderzył się z osobowym Audi, którym kierował 34-latek z powiatu lublinieckiego.

Przybyli na miejsce ratownicy zabrali do szpitala młodszego uczestnika tego zdarzenia, a policjanci na czas czynności zamknęli drogę w obu kierunkach i wyznaczyli objazdy. Kierowcy byli trzeźwi, a śledczy zajmą się teraz wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Pościg za kradzionym Range Roverem zakończony w rowie

Biorąc pod uwagę coraz gorsze warunki na drogach, policjanci nieustannie apelują o rozwagę na drodze.

-Jesienna aura, a co za tym idzie mokra nawierzchnia, poranne mgły i opady deszczu w połączeniu z brakiem dostatecznego skupienia, mogą prowadzić do podobnych zdarzeń. Dlatego zadbajmy o siebie nawzajem i jedźmy bezpiecznie! – apeluje sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji