Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaginęła Julia z Zawiercia. Rodzina prosi o pomoc

Autor: w dniu 2023-03-21

Julia Błasikiewicz, mieszkanka Zawiercia zaginęła. 17-letnia mieszkanka Zawiercia wyszła wczoraj z domu do szkoły. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Może poruszać się na szarym rowerze górskim. 

17-latka z Zawiercia wczoraj około godziny 07:25 wyszła z domu do szkoły. Nastolatka zabrała plecak i rower. Najprawdopodobniej około godziny 15:00 znajdowała się na terenie szkoły, skąd nawiązała kontakt telefoniczny z rodziną.

Julita Błasikiewicz ma około 160 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę, krótkie włosy w kolorze ciemny blond. Nastolatka na lewej dłoni ma tatuaż. W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę "Adidas", bluzę z kapturem, jasne dresowe spodnie i ciemne sportowe buty.

Zaginiona miała ze sobą plecak. Zabrała też rower górski marki Univega w szarym kolorze.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanej nastolatki proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu pod numerem telefonu 47 85 382 55, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112. Informacje można przekazać także drogą elektroniczną na adres: dyzurny@zawiercie.ka.policja.gov.pl.

Źródło: Policja Zawiercie