Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zakończył się remont poradni ZSM w Chorzowie

Autor: w dniu 2023-10-24

Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie już po remoncie. Jaki był zakres prac remontowych przeprowadzonych w poradniach specjalistycznych?

Koniec prowizorki w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Zakończył się remont jednego z pawilonów, a to oznacza, że poradnie wróciły na swoje miejsce.

– Wszystkie poradnie, które  były przeniesione na czas remontu do kontenerów, czyli poradnia chirurgiczna, ortopedyczna, chorób piersi,  proktologiczna, a także nocna i świąteczna opieka powróciły na swoje miejsce, czyli do pawilonu 5  – potwierdza Katarzyna Hohuł, rzeczniczka chorzowskiej placówki.

Pacjenci z zaplanowanymi wizytami do tych poradni, mówi Hohuł, proszeni są o to, żeby kierować swoje kroki właśnie w to miejsce. O czym jeszcze należy pamiętać?

-Poradnia okulistyczna znajduje się jeszcze czasowo na Oddziale Okulistyki, w pawilonie pierwszym, na piętrze trzecim – podkreśla Hohuł.

W ramach prac remontowych wymieniono centralne ogrzewanie i dostosowano budynek do aktualnych wymogów przeciwpożarowych. Nie do poznania w ostatnim czasie zmieniły się także Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci, gdzie na ścianach pojawiły się kolorowe malunki, dzięki którym młodzi pacjenci mogą przebywać w przyjaznym otoczeniu: