Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zarzut zabójstwa dla 19-latka z Radzionkowa

Autor: w dniu 2023-08-14

Policjanci z Radzionkowa znaleźli w sobotnie popołudnie w jednym z mieszkań ciało 18-letniej mieszkanki Bytomia. Sprawca został schwytany i usłyszał zarzut zabójstwa.

O tym, że w mieszkaniu przy ulicy Kużaja w Radzionkowie mogą znajdować się zwłoki kobiety, policjanci zostali poinformowani w sobotę po godzinie 16.00. Czynności przeprowadzone pod nadzorem prokuratora potwierdziły, że zmarła to 18-letnia mieszkanka Bytomia.

Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z Tarnowskich Gór, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Głównej Policji oraz prokurator z Prokuratury Rejonowej w Tarnowskich Górach, którzy między innymi z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny.

W niedzielę około 8.00 na terenie powiatu tarnogórskiego w sprawie tej został zatrzymany 19-letni mieszkaniec Radzionkowa. Dziś mężczyzna został doprowadzony do tarnogórskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. O 13.00 rozpoczęło się posiedzenie sądu, którego przedmiotem była decyzja o tymczasowym areszcie dla podejrzanego. Grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

Radzionków: Zamordowana kobieta to 18-latka z Bytomia