Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zaufany producent domów z drewna – Skand House

Autor: w dniu 2023-12-18

Firma Skand House jest producentem wysokiej jakości domów drewnianych. Te powstające w przeciągu kilku miesięcy szkieletowe konstrukcje opierają się na technologii skandynawskiej lub technice Steico. Specjaliści ze Skand House zajmują się tworzeniem domów od podstaw – począwszy od projektu po jego realizację – do stanu surowego lub deweloperskiego.

Drewniane domy w nowoczesnym wydaniu są nie tylko trwałe i proekologiczne, ale też energooszczędne – z możliwością stworzenia domu pasywnego – oraz stylowe. Specjaliści Skand House realizują tę ideę z sukcesami, czego dowodzą tytuły branżowe takie jak nagroda Orły Branży Budowlanej 2021 i 2022 oraz wyróżnienie Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.

Wykorzystanie najnowszych technologii

Realizowane przez Skand House projekty wykonywane są w oparciu o techniki sprawdzone oraz docenione w krajach zachodnich – funkcjonalność budownictwa modułowego oraz stosowanie jedynie najlepszych jakościowo komponentów gwarantuje trwałe rezultaty.

W wykorzystywanym przez Skand House systemie Steico konstrukcja bazuje na modułach – o mniejszych i większych rozmiarach, płytach z fornirowanego drewna warstwowego oraz na materiałach termoizolacyjnych z włókien drzewnych. Z kolei w technologii skandynawskiej podstawę stanowią drewno konstrukcyjne typów C24 i KVH oraz tworzywo fornirowe. Za każdym razem drewniana konstrukcja wyróżnia się stabilnym, akustycznie oraz termicznie zaizolowanym charakterem.

Pracownicy Skand House stale skupiają się na rozwijaniu swoich wiedzy oraz kwalifikacji. Dzięki temu każdy etap realizacji projektu przebiega sprawnie i z dbałością o detale. Dodatkowo inwestorzy mają możliwość wglądu w postęp prac.

Dbałość o środowisko…i portfel mieszkańców

Jak wspomniano, domy drewniane są wykonane w taki sposób, by można było wprowadzić w nich szereg udogodnień zwiększających potencjał energooszczędny. Domy Skand House powstają w okresie do 6 miesięcy, a budowa możliwa jest przez cały rok. Ogromną zaletą szkieletowych domów drewnianych jest ich wysoka szczelność termiczna oraz akustyczna oraz łatwość montażu pozwalających na oszczędność rozwiązań – np. paneli fotowoltaicznych czy ogrzewania na podczerwień. Inwestycja w szkieletowy dom drewniany to doskonały wybór na pokolenia, ponieważ konstrukcje Skand House wyróżniają się stylem oraz trwałością. Mimo, iż siedziba firmy mieści się w Bielsku – Białej, to zakres terytorialny działalności obejmuje nie tylko region Podbeskidzia, ale i sąsiednie miejscowości.

Artykuł sponsorowany