Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zderzenie trzech aut na A1. Nie żyje jedna osoba [AKTUALIZACJA]

Autor: w dniu 2023-06-07

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych i jednego ciężarowego doszło na autostradzie A1 – pomiędzy węzłami Gliwice Sośnica i Knurów. Służby informują o dwóch osobach poszkodowanych. 

Zdarzenie zostało odnotowane przez służby przed godziną 8.00 w kierunku Gorzyczek. Na miejscu ma lądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ranne zostały, wedle informacji podawanych przez służby, dwie osoby.

Jedna z osobówek została, jak czytamy w poście zamieszczonym w mediach społecznościowych, została zmiażdżona. Znane są szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na autostradzie A1 w kierunku Knurowa samochód osobowy zderzył się z ciężarówką – na to wpadł kolejny samochód.

-Doszło do kolizji pomiędzy samochodem ciężarowym. Samochód osobowy uderzony przez tego TIR-a koziołkował. Kierująca kobieta trafiła do szpitala.  Kilka minut później w tył tej ciężarówki uderzył samochód marki Hyundai Getz i tu niestety tragedia – nie żyje kierujący  – relacjonuje Marek Słomski z gliwickiej policji.

Wedle najnowszego raportu nadesłanego przez GDDKiA zginęła 1 osoba.