Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zmiany w Punkcie Paszportowym w Tarnowskich Górach

Autor: w dniu 2023-04-11

Ci, którzy chcą złożyć wniosek paszportowy, jak i ci, którzy chcą odebrać gotowy już dokument, muszą zapoznać się ze zmianami, które będą obowiązywać w Punkcie Paszportowym w Tarnowskich Górach. 

Od 17 kwietnia br. zarówno złożenie wniosku paszportowego jak i odbiór gotowego paszportu w Punkcie Paszportowym w Tarnowskich Górach będą możliwe wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji internetowej.

Zmiany w Punkcie Paszportowym. O czym należy pamiętać?

Żeby ustalić termin wizyty, trzeba będzie odwiedzić stronę internetową www.bezkolejki.eu/suw. Po odwiedzeniu strony należy odwiedzić zakładkę Sprawy paszportowe- Punkt Paszportowy w Tarnowskich Górach. Rezerwacje będą udostępnianie o północy na dwa dni do przodu.

Zmiany są spowodowane pracami modernizacyjnymi, które w kwietniu br. będą przeprowadzane w budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. Utrudnią one dostęp do urzędu klientom. Dlatego też na prośbę Starostwa, informuje Urząd Wojewódzki w Katowicach, planuje się wprowadzenie na czas remontu zmian w obsłudze klientów w zlokalizowanym tam Punkcie Paszportowym.