Teraz gramy:

Title

Artist
Background

1. MGB Bieg Charytatywny. Szykują się do 12-godzinnej sztafety

Autor: w dniu 2024-05-13

Nie trzeba być wytrawnym biegaczem, żeby wziąć udział w 12-godzinnej sztafecie. Wystarczą dobre chęci i czas, a wszystko to w szczytnym celu. Charytatywne wydarzenie biegowe zbliża się wielkimi krokami, a chętni mogą się już zapisywać.
Ci, którzy chcą przebiec choćby jeden kilometr, a przy okazji wesprzeć zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt w Bytomiu, będą mieć taką okazję. Szczegóły wydarzenia opisuje organizator, czyli Miechowicka Grupa Biegowa.

1. MGB Bieg Charytatywny. Pobiegną, żeby pomóc czworonogom

1. MGB Bieg Charytatywny odbędzie się 16 czerwca. Ci, którzy zdecydują się wziąć w nim udział, będą biegać przez 12 godzin, by zebrać środki dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bytomiu.
"Zapraszamy Was na 12-godzinną sztafetę. Trasa będzie biegła parkowymi ścieżkami na pętli 1 km. Możesz biegać ile chcesz, najważniejsze, żebyś była/był z nami w tym dniu! A kiedy będziecie chcieli odpocząć od biegania – skorzystajcie z atrakcji, które dla Was przygotujemy" – informują organizatorzy wydarzenia.
Co należy zrobić, by wziąć udział w sztafecie? Możliwości są dwie. Można zapisać się przez platformę DO:ST:AR:TU. Trzeba wybrać najlepszą dla siebie godzinę, zadeklarować bieg przez jedną godzinę, ale po jej upływie można śmiało biegać dalej, wedle uznania. Kluczowe jest wniesienie opłaty w wysokości minimum 25 złotych na rzecz bytomskiego schroniska dla zwierząt. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zapiszą się elektronicznie, mają zapewnioną pyszną, ciepłą zupę.
Zapisy przyjmowane są nie tylko drogą internetową. Druga możliwość to rejestracja w Biurze Zawodów w dniu biegu. Opłatę należy wtedy wnieść – w ramach zbiórki publicznej – jako datek do puszki.
REGULAMIN WYDARZENIA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ.
Jaką trasą będą przemieszczać się uczestnicy?
"Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych – przebiegnij choć 1 km dla zwierząt, które nie mają swojego domu" – zachęcają organizatorzy
Radio Piekary jest patronem medialnym wydarzenia.
Zdjęcie wyróżniające: pixabay