Teraz gramy:

Title

Artist
Background

10-latek w szpitalu. Znaleziono go na drodze

Autor: w dniu 2024-07-11

Do czego doszło w Łazach w powiecie lublinieckim? Sprawą zajmują się śledczy. Pewne jest jednak, że poszkodowany został 10-latek, którego odnaleziono w obrębie drogi.
Policjanci z Lublińca wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie. Świadkowie proszeni są o kontakt ze śledczymi, którzy chcą dociec, jakie były dokładne okoliczności tego zdarzenia.

10-latek w szpitalu. Znaleziono go na drodze

Opisywane zdarzenie miało miejsce w środowe popołudnie. Około godz. 13.40 na numer alarmowy CPR wpłynęła informacja o leżącym w obrębie drogi w Łazach w powiecie lublinieckim. Na drodze w kierunku Strzebinia znajdowało się dziecko z widocznymi obrażeniami ciała. Na miejsce wysłano służby, a 10-letni chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że prawdopodobnie poruszał się na hulajnodze.
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają obecnie okoliczności i przyczynę tego zdarzenia. Ustalają między innymi to, czy dziecko jadąc na hulajnodze przewróciło się samo, napotkało na przeszkodę, czy może doszło do zderzenia z innym pojazdem.
Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z lubliniecką Policją pod nr telefonu: 47 85 832 55.