Teraz gramy:

Title

Artist
Background

5. PKO Piekarski Półmaraton coraz bliżej. Potrzeba wolontariuszy

Autor: w dniu 2024-07-11

Masz minimum 16 lat i chciałbyś spróbować swoich sił w ramach działań wolontariackich? Masz taką okazję! Zbliża się 5. PKO Piekarski Półmaraton – największe wydarzenie biegowe w mieście. 
Organizatorzy 5 PKO Piekarskiego Półmaratonu i Nocnej zaDyszki poszukują wolontariuszy do pomocy przy wydarzeniu. Zawody odbędą się, przypomnijmy, w sobotę 20 lipca 2024 r. Jako wolontariusze mogą zgłaszać się osoby powyżej 16 roku życia!

5. PKO Piekarski Półmaraton i Nocna zaDyszka niebawem

W związku z organizacją tak dużej imprezy sportowej i koniecznością zabezpieczenia poszczególnych ulic, jak co roku poszukiwani są wolontariusze chętni do pomocy przy zabezpieczeniu trasy biegu. Zbiórka wszystkich chętnych nastąpi w sobotę 20 lipca o godz. 18.00 na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3, po czym wolontariusze rozmieszczeni zostaną na trasie biegu. Całość zabezpieczenia zakończy się o godz. 24.00.
Każdy z wolontariuszy otrzyma pamiątkowy gadżet piekarskiego MOSiR-u oraz prowiant na czas trwania Półmaratonu. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca pod nr tel. 32 768-10-10 lub mailowo ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl.

Zapisy trwają

Ci, którzy chcą wziąć udział w jednym z dwóch biegów, a do tej pory nie zapisali się na liście uczestników, mogą nadrobić te zaległości, ale muszą się pośpieszyć, bo zostało już tylko ostatnie kilkadziesiąt miejsc.

5. PKO Piekarski Półmaraton coraz bliżej. Będzie trening z Magdaleną Gorzkowską