Teraz gramy:

Title

Artist
Background

5. PKO Piekarski Półmaraton coraz bliżej. Będzie trening z Magdaleną Gorzkowską

Autor: w dniu 2024-04-24

Wielkimi krokami zbliża się 5. PKO Piekarski Półmaraton, któremu towarzyszyć będzie Nocna zaDyszka, czyli bieg na 10 kilometrów. Zawodnicy będą mogli przygotowywać się do startu pod okiem Magdaleny Gorzkowskiej, która jest ambasadorem biegu.
W sobotę, 20 lipca o 21:00 chętni mogą wziąć udział w 5. PKO Piekarskim Półmaratonie połączonym z Nocną zaDyszką, czyli biegiem na dystansie 10 kilometrów. Przygotowano też biegi dla dzieci i młodzieży. Na wydarzenie zapraszają Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie APN Olimpia Piekary Ślaskie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś. Ambasadorem biegu jest Magdalena Gorzkowska.

5. PKO Piekarski Półmaraton coraz bliżej. Zapisy trwają

Zapisy na wydarzenie, prowadzone za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl, już trwają. Chętni mogą dokonać rejestracji, klikając TUTAJ. Zapisy w niższej cenie trwają tylko do 21 maja 2024 roku. Wśród uczestników rywalizacji, którzy ukończą zmagania, rozlosowane zostaną:
  • wycieczka dla 2 osób do Hiszpanii, ufundowana przez Miejskie Centrum Informacji i Turystyki w Piekarach Śląskich,
  • dwa samochody na weekend ufundowane przez Skoda Auto Śliwka.
Zaprezentowano też koszulki, które będą znajdować się w pakietach startowych:
W ramach opłaty każdy uczestnik otrzyma:
  • Pakiet podstawowy zawiera: numer startowy, elektroniczny pomiar czasu, medal, opiekę medyczną, posiłek po biegu, dodatkowe niespodzianki od Organizatorów i Partnerów, możliwość skorzystania z depozytu, punktu odżywczego oraz 2 punktów z wodą na trasie biegu.
  • Pakiet z koszulką zawiera: całą zawartość ujętą w pakiecie podstawowym wraz z pamiątkową koszulką.
UWAGA! Koszulkę do każdego pakietu można dokupić tylko do dnia 20.06.2024 r.
5. PKO Piekarski Półmaraton jest trzecim z siedmiu biegów realizowanych w 2024 roku w ramach cyklu PKO Korona Śląskich Półmaratonów.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Sława Umińska-Kajdan – Prezydent Miasta Piekary Śląskie