Teraz gramy:

Title

Artist
Background

31. Finał WOŚP. Co będzie działo się w regionie?

Autor: w dniu 2023-01-29

Radio Piekary aktywnie włącza się kolejny raz w działania podejmowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nasza reporterka Gabriela Kokott-Drzyzga będzie w kilku miejscach na mapie regionu, gdzie będą odbywać się wydarzenia związane z tegorocznym finałem.

Tegoroczny finał jest wyjątkowy. Pieniądze będą gromadzone na rzecz zakupu sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Oznacza to, że pierwszy raz w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.

31. Finał WOŚP – gdzie będziemy razem z wolontariuszami?

Działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podejmowane są dziś na całym świecie. Jedne wydarzenia są duże, inne nieco mniejsze, ale przyświeca im dokładnie ten sam cel. Skupiamy się dziś na naszym regionie, dlatego będziemy dziś między innymi nad Zalewem Nakło-Chechło, gdzie odbędzie się Bieg w Samych Gaciach, a także w sztabach w Bytomiu, Piekarach Śląskich i Katowicach-Bogucicach. Bądźcie razem z nami w mediach społecznościowych. Piekarski sztab kolejny raz mieści się w budynku Akademickiego Zespołu Szkół przy ulicy Gimnazjalnej 24. Poniżej program dzisiejszego koncertu:

Z kolei to, co dzieje się w głównym sztabie, można obserwować na bieżąco w mediach społecznościowych.

Co, oprócz Biegu w Samych Gaciach będzie działo się w powiecie tarnogóskim?

Bytom:

Radio Piekary w ramach działań na rzecz WOŚP zorganizowało aukcję, której przedmiotem było współprowadzenie audycji z wybranym przez siebie prowadzącym. Zgromadziliśmy w ten sposób kwotę 2500 złotych! Przypomnijmy sobie to, jak przebiegała licytacja:


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.