Teraz gramy:

Title

Artist
Background

4. PKO Piekarski Półmaraton coraz bliżej. Wolontariusze poszukiwani

Autor: w dniu 2023-05-15

Trwają zapisy na 4. PKO Piekarski Półmaraton. W związku z wydarzeniem poszukiwani są wolontariusze. Chętni mogą zgłaszać się drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Ci, którym nieobcy jest wolontariat, jak również ci, którzy dotąd nie mieli okazji przekonać się o tym, jak to jest być częścią dużego wydarzenia, mogą zgłaszać swój udział w działaniach wolontaryjnych przy organizacji 4. PKO Piekarskiego Półmaratonu i Nocnej zaDyszki.

Największe w Piekarach Śląskich wydarzenie biegowe odbędzie się w sobotę, 22 lipca 2023. W związku z jego organizacją, co wiąże się z koniecznością zabezpieczenia poszczególnych ulic, jak co roku poszukiwani są wolontariusze, którzy będą chętni do pomocy przy zabezpieczeniu trasy biegu. Zbiórka tuż przed wydarzeniem – o godz. 18.00 na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Wtedy wolontariusze będą mieć wyznaczone miejsca na trasie biegu. Całość zabezpieczenia zakończy się o północy.

Każdy z wolontariuszy otrzyma pamiątkowy gadżet piekarskiego MOSiR-u oraz prowiant na czas trwania Półmaratonu. Ważne jest to, że jako wolontariusze zgłaszać się mogą jedynie osoby powyżej 16 roku życia.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 14 lipca pod nr tel. 32 768-10-10 lub mailowo (w wiadomości należy podać imię i nazwisko) na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl

Więcej informacji na temat  4. PKO Piekarskiego Półmaratonu znajduje się na stronie www.piekary.pl oraz www.radiopiekary.pl.