Teraz gramy:

Title

Artist
Background

4. PKO Piekarski Półmaraton już niebawem. Ruszają treningi

Autor: w dniu 2023-07-03

4. PKO Piekarski Półmaraton już 22 lipca. Chętni cały czas mogą zapisywać się na listę startową, a ci, którzy chcą szlifować formę, mają okazję przygotowywać się pod okiem Magdaleny Gorzkowskiej. 
Już niebawem będą organizowane wspólne treningi przed 4. PKO Piekarskim Półmaratonem i nocną zaDyszką, które poprowadzi Magdalena Gorzkowska – ambasadorka biegu.

Kiedy będą odbywać się treningi przed 4. PKO Piekarskim Półmaratonem?

Treningi przed 4. PKO Piekarskim Półmaratonem będą odbywać się 6, 13 i 19 lipca. Zbiórka wszystkich chętnych na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ul. Olimpijskiej 3 o godzinie 18:00.
"Treningi z Magdą to połączenie wieloletniego doświadczenia z solidną dawką wysiłku i gigantyczną porcją pozytywnej energii" – zachęcają organizatorzy wydarzenia.
Wstęp na treningi jest darmowy, nie obowiązują też żadne zapisy. Wystarczy przyjść i wspólnie spędzić czas z Magdaleną Gorzkowską – wielokrotną Mistrzyni Polski w biegu na 400 metrów, srebrną medalistką Halowych Mistrzostw Świata w sztafecie 4 x 400 metrów w 2016 roku oraz uczestniczką Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.