Teraz gramy:

Title

Artist
Background

5. PKO Piekarski Półmaraton. Wolontariusze poszukiwani

Autor: w dniu 2024-06-10

Organizatorzy 5 PKO Piekarskiego Półmaratonu i Nocnej zaDyszki poszukują wolontariuszy. Zawody odbędą się, przypomnijmy, w sobotę 20 lipca 2024 r. Do kiedy można się zgłaszać?

Organizatorzy zachęcają do współudziału przy organizacji największej piekarskiej imprezy biegowej. Jako wolontariusze zgłaszać się mogą jedynie osoby powyżej 16 roku życia. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca 2024 r.

5. PKO Piekarski Półmaraton i Nocna zaDyszka

W związku z organizacją tak dużej imprezy sportowej i koniecznością zabezpieczenia poszczególnych ulic organizatorzy poszukują, jak w latach poprzednich, chętnych wolontariuszy do pomocy przy zabezpieczeniu trasy biegu. Zbiórka wszystkich chętnych wolontariuszy nastąpi w sobotę, 20 lipca o godz. 18.00 na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3, a następnie wolontariusze rozmieszczeni zostaną na trasie biegu. Całość zabezpieczenia zakończy się o godz. 24.00.

Każdy z wolontariuszy otrzyma pamiątkowy gadżet piekarskiego MOSiR-u oraz prowiant na czas trwania Półmaratonu.

Jako wolontariusze zgłaszać się mogą jedynie osoby powyżej 16 roku życia!

Zgłoszenie chętnych osób przyjmowane są do dnia 15 lipca pod nr tel. 32 768-10-10 lub mailowo ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl.

Więcej informacji na temat 5. PKO Piekarski Półmaraton