Teraz gramy:

Title

Artist
Background

5. PKO Piekarski Półmaraton oraz Nocna ZaDyszka coraz bliżej

Autor: w dniu 2024-06-07

Ci, którzy lubią bieganie i marsz z kijami czekają już na 5 PKO Piekarski Półmaraton i Nocną ZaDyszkę. Na wzięcie udziału w tym wielkim, sportowym święcie zdecydowało się dotąd ponad 1000 osób. Dobra wiadomość dla spóźnialskich jest taka, że zapisy cały czas trwają.
O czym powinni pamiętać ci, którzy rozważają start w zawodach, ale do tej pory nie dopełnili formalności? Otóż tańszy pakiet startowy dostępny jest jeszcze tylko do 20 czerwca. Chętni mogą także dokupić do niego pamiątkową koszulkę.

5. PKO Piekarski Półmaraton i Nocna ZaDyszka już 20 lipca

5. PKO Piekarski Półmaraton oraz Nocna ZaDyszka odbędą się, o czym przypominamy jako patron medialny, w sobotę 20 lipca. Start o 21.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przy ul. Olimpijskiej 3. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej elektronicznezapisy.pl. Wysokość opłaty startowej uwarunkowana jest czasem jej dokonania. W ramach tej opłaty każdy uczestnik otrzyma, w zależności od wybranego pakietu:
  • Pakiet podstawowy zawiera: numer startowy, elektroniczny pomiar czasu, medal, opiekę medyczną, posiłek po biegu, dodatkowe niespodzianki od Organizatorów i Partnerów, możliwość skorzystania z depozytu, punktu odżywczego oraz 2 punktów z wodą na trasie biegu.
  • Pakiet z koszulką zawiera: całą zawartość ujętą w pakiecie podstawowym wraz z pamiątkową koszulką.
Wśród uczestników rywalizacji, którzy ukończą zmagania, rozlosowana zostanie wycieczka dla 2 osób, ufundowana przez Miejskie Centrum Informacji i Turystyki z Piekar Śląskich.
5 PKO Piekarski Półmaraton jest trzecim z biegów realizowanych w 2024 roku w ramach PKO Korony Śląskich Półmaratonów.
Sponsorem tytularnym 5. PKO Piekarskiego Półmaratonu jest PKO Bank Polski, organizatorzy wydarzenia to: Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie APN Olimpia Piekary Śląskie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Kajdan.
Ambasadorem biegu jest Magdalena Gorzkowska, która po sprawdzeniu trasy zachęca do wspólnych treningów:
Chętni mogą zostać częścią tego wyjątkowego wydarzenia, ponieważ poszukiwani są wolontariusze:
Jako patron medialny wydarzenia zapraszamy do udziału!